Centrum Technik Nawigacji GNSS i Orientacji 3D

USŁUGI GPS.PL

Aby otrzymać szczegółowe informacje - prosimy o kontakt.
Zapraszamy do umówienia informacyjnego spotkania online.

szkolenie: Inertial Explorer 1

Poziom podstawowy.

Celem szkolenia podstawowego jest przygotowanie klienta do zaplanowania i przeprowadzenia projektu pomiarowego z użyciem układu GNSS + INS, wraz z z post-processingiem trajektorii pakietem NovAtel Inertial Explorer (IE).

szkolenie: Inertial Explorer 2

Poziom zaawansowany.

Szkolenie na poziomie zaawansowanym przygotowuje do optymalizacji konkretnego wybranego przez użytkownika obszaru wykorzystania I.E.: np. procesowania trajektorii. .

szkolenie: Inertial Explorer 3

Poziom ekspercki.

Szkolenie na poziomie eksperckim  poświęcone jest rozwiązaniu jednego trudnego problemu - np. trans-granicznej transformacji układu współrzędnych.


szkolenie: wprowadzenie do GNSS

moduł: koncepcje GNSS

Celem szkolenia jest wykonanie solidnej podbudowy dla uzyskania przez pracowników merytorycznych (inżynierów, konstruktorów i programistów) zdolności do analizy sygnału GNSS i tworzenia Intellectual Property z użyciem powszechnie dostępnych sygnałów GNSS: algorytmów nawigacyjnych, oprogramowania, i rozwiązywania problemów inżynierskich i obliczeniowych. 

szkolenie: wprowadzenie do GNSS

moduł: błędy, interferencje

Moduł "Źrodła błędów. Interferencje." ma za zadanie zapoznać z tzw. portfelem błędów składających się na sumaryczny błąd pozycji uzytkownika GNSS. Dodatkowo omówimy rodzaje interferencji a także praktycznie pokażemy zachowanie odbiornika podczas ataku jammerem, z omówieniem sposobów przeciwdziałania.

szkolenie: wprowadzenie do GNSS

moduł: dokładności, układy

Celem szkolenia jest wprowadzenie uzytkownika w problematykę odwzorowań, układów geodezyjnych i ich wpływu na praktykę akwizycji danych GNSS. 

konsultacje

 

wypożyczalnia GPS.PL

 

diagnozy serwisowe

 

prekonfiguracje

 

seminaria

 

asysty techniczne

 

kontakt

Telefon: (12) 637 71 49.    Email: sekretariat[at]gps.pl