up up


INS

Zasada działania INS opiera się na precyzyjnym ustaleniu stanu początkowego obiektu (położenia, prędkości i orientacji w przestrzeni trójwymiarowej), a następnie ciągłej aktualizacji zmian w czasie, przy pomocy danych dostarczanych przez zespół żyroskopów (pomiar kątów) oraz akcelerometrów (przyspieszenia).  W GPS.PL posiadamy najbogatszą ofertę żyroskopów, jednostek IMU i VRU w Polsce.Technologia MEMS

MEMS (ang. Micro Electro-Mechanical Systems) to stosunkowo nowa technologia produkcji komponentów inercjalnych przy pomocy zintegrowanych układów elektro-mechanicznych, których co najmniej jeden wymiar znajduje się w skali mikro (0,1 - 100 μm).

Technologia FOG i RLG

Żyroskop FOG mierzy zmiany w położeniu w oparciu o zmiany w przepływności światła przez zwój światłowodu, który dla dane j osi może mieć nawet 5 km długości. Ze względu na brak ruchomych części i co za tym idzie wielką trwałość, żyroskopy FOG są wykorzystywane w najbardziej wymagających aplikacjach.

Sensor Fusion

Połączenie wielu sensorów inercjalnych umożliwia realizację innowacyjnych rozwiązań - takich jak kostiumy do symulacji i treningu grup żołnierzy, lub opomiarowanie kadłuba statku w celu zapisu jego pracy podczas sztormu.

Polecamy:

 •  

  MTi-3

  ultra-miniaturowy MEMS

 •  

  VN-100

  IMU MEMS do integracji

 •  

  STIM-300

  precyzyjne IMU MEMS

 •  

  IMU-1775

  IMU FOG

 •  

  VN-300

  MEMS zintegr. z 2 x GPS

 •  

  VN-310

  IMU AHRS FOG

 •  

  iNAT-FSLG-01

  IMU FOG NorthFinder

 •  

  MVN AWINDA

  kostium inercjalny MoCapDlaczego GPS.PL?

W zakresie technologii inercjalnej posiadamy 10-letnie doświadczenie.

Centrum rozwiązań.

ZW ramach składanych ofert staramy się zawsze zaproponować akternatywne rozwiązania - z uwzględnieniem potrzeb i budżetu klienta.

Umowy z dostawcami.

Ze wszystkimi dostawcami mamy podpisane umowy techniczno -handlowe które dają nam dostęp do inżynierów aplikacyjnych i konstruktorów.

Wsparcie techniczne.

Wszystkie produkty GPS.PL są objęte wsparciem technicznym relaizowanym w Polsce. Oferujemy polskie instrukcje eksploatacyjne.

Gwarancja - w Polsce.

Nabywając rozwiązania INS-3D w GPS.PL nabywasz prawo do świadczeń gwarancyjnych w naszej siedzibie, bez samodzielniego kontaktowania się z producentem.

Problem - rozwiązanie.

Napotykając problem, nie tylko szybko go rozwiązujemy, ale także wdrażamy procedurę która ma wykluczyć jego występowanie w przyszłości - dla Twojego komfortu.

Zestawy testowe.

Posiadamy sporo sprzętu testowego który udestępniamy naszym klientom, konstruktorom i integratorom. Szereg systemów może być wypożyczonych komercyjnie.